Mecz pomiędzy Las Palmas i Real Sociedad zakończony wynikiem 0-0 dnia 2023-08-25 17:30

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Las Palmas i Real Sociedad wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2023-08-25 17:30 na obiekcie sportowym Estadio de Gran Canaria rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 3 pomiędzy Las Palmas a Real Sociedad.

Gole strzelali:

Żółte kartki Las Palmas: Sergi Cardona 45'

Żółte kartki Real Sociedad: Robin Le Normand 44' Brais Méndez 72' Igor Zubeldia 82' Umar Sadiq 90'

Czerwone kartki Las Palmas:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Sędzią głównym tego spotkania był Guillermo Cuadra Fernandez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Las Palmas stanie naprzeciw Girona, następne spotkania z drużynami Sevilla i Granada CF natomiast Real Sociedad zmierzy się z Granada CF. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid i Getafe.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia w lidze La Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi Sergi Cardona Robin Le Normand nieraz zaserwowały wspaniałym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty czy gole dodające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się, że potyczki męczą fana. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi La Liga. Las Palmas i Real Sociedad oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Estadio de Gran Canaria.