Mecz Granada CF - Real Sociedad, wynik 2-3

W emocjonującym starciu drużyn Granada CF i Real Sociedad, które odbyło się w ramach 28. kolejki La Liga na Estadio Nuevo Los Cármenes, zwycięstwo odnieśli goście. Real Sociedad pokonała gospodarzy 3-2 po dynamicznym spotkaniu, które miało miejsce dwa dni temu, 9 marca o godzinie 17:30. Pomimo prowadzenia Granada CF 2-1 po pierwszej połowie, to Real Sociedad zdołała odwrócić losy meczu i zapewnić sobie cenne trzy punkty.

Mecz Granada CF vs Real Sociedad - Relacja

Wydawało się, że Estadio Nuevo Los Cármenes szykuje się na prawdziwe piłkarskie święto, gdyż na murawie zmierzyły się dwie drużyny La Liga - Granada CF oraz Real Sociedad. Mecz zapowiadał się emocjonująco, a kibice nie zawiedli, tworząc gorącą atmosferę na trybunach.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, a już w 21. minucie gospodarze objęli prowadzenie po trafieniu M. Uzuniego, który wykorzystał doskonałe podanie od kolegi. Jednak niecałe 15 minut później Real Sociedad odpowiedziała bramką, której autorem był U. Sadiq, a asystę zanotował Brais Méndez. Wynik do przerwy wskazywał minimalne prowadzenie gospodarzy 2-1.

W drugiej połowie emocje sięgnęły zenitu, gdy w 80. minucie Robin Le Normand doprowadził do wyrównania po skutecznym ataku drużyny z San Sebastian. Kibice na trybunach byli w zawrotnym emocjonalnym spiralu, a jeszcze bardziej podniecenie nastąpiło, gdy w 85. minucie André Silva strzałem na bramkę ustalił wynik meczu na 2-3 dla Real Sociedad.

Mecz nie obył się bez kartek, a zarówno gospodarze, jak i goście otrzymali żółte kartki. Sergio Ruiz Alonso z Granada CF oraz Hamari Traoré i Umar Sadiq z Reala byli notowani przez sędziego za faule. Czerwone kartki nie zostały rozdane w trakcie tego meczu.

W rezultacie Real Sociedad odniosła cenne zwycięstwo na wyjeździe, pokonując Granada CF 3-2. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom piłki nożnej, co sprawiło, że emocje sięgały zenitu. Następne mecze obu zespołów zapowiadają się równie interesująco, więc kibice mogą być pewni, że nie zabraknie piłkarskich emocji w La Liga.