Real Madrid vs Real Sociedad, wynik meczu - 2-1

W dniu 2023-09-17 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Real Madrid i Real Sociedad.

Pierwsza połowa spotkania między Real Madrid i Real Sociedad zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: Barrenetxea 5' 0-1 F. Valverde 46' 1-1 Fran García Joselu 60' 2-1 Fran García

Żółte kartki Real Madrid: Aurélien Tchouaméni 33' Fran García 71' David Alaba 90'

Żółte kartki Real Sociedad: Mikel Merino 68' Hamari Traore 77'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Główny arbiter meczu - Cesar Soto Grado, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Real Madrid stanie naprzeciw Union Berlin, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i Las Palmas. Kolejno natomiast Real Sociedad z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Getafe i Valencia.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani fani futbolu śledzą potyczki, które odbywają się w lidze La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Aurélien Tchouaméni Mikel Merino częstokroć zapewniły fantastycznym entuzjastom futbolu wiele niezapomnianych przeżyć. Walki między drużynami ligowymi są nieustępliwe, nie często zdarza się, iż są to zmagania nie warte uwagi. Obserwujemy wyśmienite asysty oraz bramki, ostre faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi La Liga. Real Madrid i Real Sociedad jak ich udział w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Estadio Santiago Bernabéu.