Mecz Sevilla vs Real Sociedad, wynik końcowy 3-2

W ostatnim spotkaniu ligowym pomiędzy Sevillą a Real Sociedad na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, kibice mogli śledzić prawdziwie emocjonujące widowisko. Mecz odbył się 2 marca 2024 roku o godzinie 13:00 czasu lokalnego, a ostatecznie zakończył się zwycięstwem Sevilli 3-2. Już od pierwszej połowy było widać, że obie drużyny nie zamierzały odpuścić, co sprawiło, że widowisko było niezwykle pasjonujące.

Mecz Sevilla - Real Sociedad zakończony wynikiem 3-2

Mecz pomiędzy drużynami Sevilla i Real Sociedad przyniósł wiele emocji dla kibiców zgromadzonych na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Gospodarze zdołali pokonać gości minimalnie, kończąc spotkanie wynikiem 3-2. Oto szczegóły meczu:

Relacja z meczu minuta po minucie:

0' - Sędzia Mateo Busquets Ferrer daje sygnał rozpoczęcia meczu. Atmosfera na stadionie jest niesamowita, kibice dopingują swoje drużyny od pierwszej minuty.

11' - GOL! Sevilla otwiera wynik! Youssef En-Nesyri strzela bramkę na 1-0 po asyście Isaaca Romero. Kibice eksplodują radością!

13' - KOLEJNA BRAMKA! Tym razem to ponownie Youssef En-Nesyri, który podwyższa prowadzenie dla Sevilla na 2-0. Real Sociedad musi szybko zareagować.

45' - Bramka dla Real Sociedad! André Silva zmniejsza straty dla gości, wynik to teraz 2-1. Czy uda im się jeszcze wyrównać przed przerwą?

67' - Żółta kartka dla Jon Pacheco z Real Sociedad. Sędzia pilnuje rygoru na boisku.

66' - GOL! Kapitan Sergio Ramos z Sevilla zdobywa bramkę na 3-1 po świetnym podaniu od Ólivera Torresa. Gospodarze powiększają przewagę!

87' - Żółta kartka dla Tanguya Nianzou z Sevilli. Czy to nerwy zaczynają brać górę?

90' - GOOOOL! Real Sociedad nie poddaje się! Brais Méndez strzela bramkę na 3-2 tuż przed końcem meczu. Czy uda im się jeszcze wyrównać?

90' - Żółta kartka dla Igora Zubeldii z Real Sociedad za faul. Emocje sięgają zenitu na boisku.

90+3' - Sędzia kończy mecz! Sevilla wygrywa 3-2 z Real Sociedad po zaciętej walce. Kibice hucznie świętują zwycięstwo swojej drużyny.

Po meczu Sevilla zajmuje się już przygotowaniami do kolejnych spotkań, które czekają ich z Almerią, Celtą Vigo i Getafe. Natomiast Real Sociedad zmierzy się z silnymi rywalami, takimi jak Paris Saint Germain, Granada CF i Cadiz.

Relacja zakończona. Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo!