Spotkanie Real Sociedad kontra Celta Vigo, wynik końcowy 1-1

Real Sociedad kontra Celta Vigo 1-1. Dnia 2023-02-18 13:00 na stadionie Reale Arena rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Real Sociedad i Celta Vigo.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Real Sociedad a Celta Vigo wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Mikel Oyarzabal 5' 1-0 T. Kubo R. Le Normand 90' 1-1

Żółte kartki Real Sociedad: Martín Zubimendi 46' Alexander Sørloth 59' Ander Barrenetxea 61'

Żółte kartki Celta Vigo: Carles Pérez 54' Unai Núñez 58' Renato Tapia 74' Renato Tapia 74' Haris Seferović 90'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Celta Vigo: Renato Tapia 74'

Sędzią głównym tego spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Real Sociedad zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Cadiz i Mallorca natomiast Celta Vigo podejmie Valladolid. Następne mecze zagra z drużynami Osasuna i Rayo Vallecano.

Wierni kibice śledzą pasjonujące poczynania w lidze La Liga. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Martín Zubimendi Carles Pérez niejednokrotnie zapewniły wyborowym fanom mnóstwo pozytywnych emocji. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami bywają zagorzałe, rzadko okazuje się koniec końców, że mecze nie są warte uwagi. Natrafiamy na brutalne sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwoną kartką, wyśmienite gole i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Dlatego więc warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych, przeglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Real Sociedad i Celta Vigo z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Reale Arena.