Na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano odbył się mecz Atletico Madrid - Real Sociedad zakończony wynikiem 2-1

Atletico Madrid - Real Sociedad, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Atletico Madrid a Real Sociedad wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-05-28 17:00 na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 37 pomiędzy Atletico Madrid a Real Sociedad.

Gole strzelali: A. Griezmann 37' 1-0 R. De Paul N. Molina 73' 2-0 A. Griezmann A. Sørloth 88' 2-1 Brais Méndez

Żółte kartki Atletico Madrid: Rodrigo de Paul 59' Mario Hermoso 63'

Żółte kartki Real Sociedad: Mikel Merino 27' Aritz Elustondo 54'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Luis Pulido Santana, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Atletico Madrid stanie naprzeciw Villarreal, następne spotkania z drużynami Sevilla i a Real Sociedad zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi starcia, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Rodrigo de Paul Mikel Merino częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wiele wspaniałych emocji. Bardzo często obserwujemy brutalne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, książkowe gole czy asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Potyczki między piłkarzami z ligi okazują się bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się, że są to potyczki statyczne. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Atletico Madrid oraz Real Sociedad oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Estádio Cívitas Metropolitano.