Dnia 2022-09-03 16:30 odbyło się spotkanie między Real Sociedad oraz Atletico Madrid zakończone wynikiem 1-1

W dniu 2022-09-03 16:30 na obiekcie sportowym Reale Arena odbył się mecz ligi La Liga kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Real Sociedad oraz Atletico Madrid.

Po pierwszej połowie spotkania między Real Sociedad a Atletico Madrid wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: Álvaro Morata 5' 0-1 U. Sadiq 55' 1-1 M. Cho

Żółte kartki Real Sociedad: Martín Zubimendi 28' Mohamed-Ali Cho 35' Igor Zubeldia 57' Andoni Gorosabel 72' Mikel Merino 90'

Żółte kartki Atletico Madrid: Saúl Ñíguez 12' Rodrigo de Paul 24' Marcos Llorente 35' Álvaro Morata 61'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Główny arbiter spotkania to Cesar Soto Grado, Spain. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Real Sociedad zmierzy się już z Manchester United, następne spotkania z drużynami Getafe oraz Omonia Nicosia. Kolejno natomiast Atletico Madrid zmierzy się z FC Porto. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo oraz Bayer Leverkusen.

Coraz częściej wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące starcia ligi La Liga. Mocne drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Martín Zubimendi Saúl Ñíguez stale serwują własnym stałym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się nieczyste faule, niezwykłe asysty i bramki, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Interesujące zmagania między drużynami ligowymi zdarzają się nader zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że widowiska męczą kibica. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi La Liga. Real Sociedad i Atletico Madrid i ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Reale Arena.