Mecz między Mallorca i Real Sociedad na stadionie Estadi Mallorca Son Moix dnia 2024-02-18 17:30: 1-2

Wczorajsze starcie pomiędzy drużynami Mallorca oraz Real Sociedad w ramach 25. kolejki La Ligi dostarczyło kibicom niezwykle emocjonujących momentów. Mecz, który odbył się 18 lutego o godzinie 17:30 na Estadi Mallorca Son Moix, zakończył się zwycięstwem Real Sociedad 2-1. Spotkanie obfitowało w akcje na obu połowach boiska, zapewniając widowisko na wysokim poziomie.

Relacja z meczu pomiędzy Mallorca a Real Sociedad

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Mallorca i Real Sociedad przyniósł wiele emocji i zwrotów akcji. Spotkanie odbyło się na Estadi Mallorca Son Moix o godzinie 17:30 w ramach 25. kolejki La Liga. Sędzią głównym tego starcia był Pablo González Fuertes z Hiszpanii. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice obu drużyn gwarantowali wsparcie dla swoich ulubieńców.

Na pierwsze uderzenie nie trzeba było długo czekać - już w 4. minucie Antonio Sánchez poprowadził gospodarzy, zdobywając pierwszą bramkę meczu, asystującemu C. Larinowi. Jednak Real Sociedad szybko odpowiedziało, a w 38. minucie T. Kubo doprowadził do wyrównania po zagraniu Zubeldii.

Druga połowa przyniosła jeszcze więcej napięcia. Mimo zaciekłej walki, wynik pozostawał niezmieniony do samego końca regulaminowego czasu gry. W doliczonym czasie gry Real Sociedad zdołało jednak odwrócić losy spotkania - w 90. minucie Mikel Merino zdobył bramkę na wagę zwycięstwa, asystując Jonowi Pacheco.

Oprócz bramek, na boisku nie obyło się bez kartek. Gospodarze otrzymali aż siedem żółtych kartek, a jedna z nich, Antonio Raíllo, skończyła mecz przedwcześnie po czerwonej kartce w samej końcówce pierwszej połowy. Real Sociedad również nie uniknęło kartek, z czego jedna z nich trafiła do Jon Pacheco, zdobywcy decydującego gola.

Po zaciętym starciu Mallorca musi teraz skoncentrować się na kolejnych meczach, w których zmierzy się kolejno z Alaves, Real Sociedad i Gironą. Natomiast Real Sociedad czekają starcia z Villarrealem, ponownie z Mallorcą oraz z Sevillą. Mecz z pewnością zapadnie w pamięci kibiców obu drużyn na długo.