Real Sociedad - Atletico Madrid, wynik spotkania - 1-2

W dniu 2022-05-22 20:00 na stadionie Reale Arena rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Real Sociedad a Atletico Madrid.

Po pierwszej połowie spotkania między Real Sociedad i Atletico Madrid wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: R. De Paul 50' 0-1 A. Griezmann Á. Correa 68' 0-2 Koke Jon Guridi 90' 1-2

Żółte kartki Real Sociedad: Robin Le Normand 13' Rafinha Alcântara 36' Mikel Merino 53' Portu 76'

Żółte kartki Atletico Madrid: Antoine Griezmann 45' Stefan Savić 90'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Martinez Munuera, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Real Sociedad zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Atletico Madrid zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani śledzą ekscytujące starcia ligi La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak m.in. Robin Le Normand Antoine Griezmann systematycznie gwarantują wspaniałym sympatykom mnóstwo emocji. Nieustannie obserwujemy książkowe gole oraz asysty, nieczyste faule kończące się żółtą kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między piłkarzami bywają niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż widowiska nudzą. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga. Real Sociedad i Atletico Madrid oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Reale Arena.