Mecz Osasuna - Real Sociedad zakończony wynikiem 0-2

Osasuna - Real Sociedad, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza połowa meczu między Osasuna a Real Sociedad zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2023-04-28 19:00 na obiekcie sportowym Estadio El Sadar rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Osasuna i Real Sociedad.

Gole strzelali: Sergio Herrera 6' 0-1 T. Kubo 90' 0-2 Mikel Merino

Żółte kartki Osasuna: Juan Cruz 67' Manuel Sánchez 83' Jon Moncayola 89'

Żółte kartki Real Sociedad: Igor Zubeldia 88'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Sędzią głównym tego spotkania był Valentin Pizarro Gomez, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Osasuna zmierzy się już z Barcelona, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Almeria. Kolejno natomiast Real Sociedad zmierzy się z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Girona i Barcelona.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi bardzo interesujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Fascynujące futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze jak Juan Cruz Igor Zubeldia stale gwarantują wspaniałym sympatykom wiele przeżyć. Walki między graczami zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, iż spotkania nas męczą. Zdarzają się ostre faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, idealnie wyliczone asysty czy bramki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Osasuna oraz Real Sociedad z ligi La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Estadio El Sadar.