Real Sociedad kontra Real Betis, wynik spotkania: 0-2

Real Sociedad kontra Real Betis wynik 0-2. Dnia 2022-10-30 20:00 na obiekcie sportowym Reale Arena rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 12 pomiędzy Real Sociedad a Real Betis.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Real Sociedad oraz Real Betis wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Juan Cruz 86' 0-1 Álex Moreno Borja Iglesias 90' 0-2 Álex Moreno

Żółte kartki Real Sociedad: Pablo Marín 35' Robin Le Normand 58' Jon Pacheco 76' Mikel Merino 90'

Żółte kartki Real Betis: Edgar González 51' Nabil Fekir 65' Paul Akouokou 84' Andrés Guardado 90'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Real Betis:

Główny arbiter spotkania to Javier Iglesias Villanueva, Spain. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Real Sociedad zmierzy się już z Manchester United, następne spotkania z drużynami Valencia oraz Sevilla. Kolejno natomiast Real Betis z HJK helsinki. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla oraz Valencia.

Liczni fani futbolu śledzą potyczki w lidze La Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Pablo Marín Edgar González raz za razem serwują kapitalnym fanom wiele emocji. Zdarzają się przepiękne asysty czy gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to potyczki usypiające. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić widowiska sportowe lubianej ligi La Liga. Udział takich drużyn jak Real Sociedad oraz Real Betis z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Reale Arena.