Na obiekcie Reale Arena dnia 2023-06-04 16:30 odbyło się spotkanie Real Sociedad vs Sevilla zakończone wynikiem 2-1

Real Sociedad vs Sevilla 2-1. Dnia 2023-06-04 16:30 na stadionie Reale Arena rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Real Sociedad a Sevilla.

Po pierwszej połowie spotkania między Real Sociedad oraz Sevilla wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: Brais Méndez 28' 1-0 Barrenetxea M. Cho 73' 2-0 A. Sørloth E. Lamela 77' 2-1 Suso

Żółte kartki Real Sociedad:

Żółte kartki Sevilla: Diego Hormigo 41'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Sevilla:

Główny sędzia meczu to Carlos del Cerro. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Real Sociedad zmierzy się już z Bayer Leverkusen, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i Real Betis a Sevilla zmierzy się z Crystal Palace. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis i Atletico Madrid.

Liczna grupa fanów futbolu z zapałem śledzi niezwykle interesujące potyczki w lidze La Liga. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Diego Hormigo często gwarantują swoim kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, które zapewniają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zmagania między graczami bywają zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, iż zmagania nie są warte uwagi. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi La Liga i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Real Sociedad oraz Sevilla i ich udział w La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Reale Arena.