Real Sociedad vs Valencia, wynik spotkania - 0-0

W dniu 2021-11-21 20:00 na stadionie Reale Arena odbył się mecz ligi La Liga kolejki 14 pomiędzy Real Sociedad a Valencia.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Real Sociedad a Valencia wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Real Sociedad: Ander Guevara 50' Diego Rico 87' Beñat Turrientes 90' Andoni Gorosabel 90'

Żółte kartki Valencia: José Luis Gayà 56' Dimitri Foulquier 70' Daniel Wass 76' Yunus Musah 84' Koba Koindredi 87' Hélder Costa 90' Omar Alderete 90'

Czerwone kartki Real Sociedad: Aritz Elustondo 76'

Czerwone kartki Valencia:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Real Sociedad stanie naprzeciw Monaco, następne spotkania z drużynami Espanyol i Panadería Pulido. Kolejno natomiast Valencia z Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Utrillas i Celta Vigo.

Liczna grupa kibiców śledzi fascynujące potyczki w lidze La Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Ander Guevara José Luis Gayà stale gwarantują wspaniałym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami z ligi bywają zajadłe, rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to widowiska usypiające. Obserwujemy książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,śledzić spotkania sportowe popularnej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Real Sociedad oraz Valencia oraz ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Reale Arena.