Na stadionie Reale Arena dnia 2022-11-06 15:15 miał miejsce mecz między Real Sociedad oraz Valencia: wynik końcowy 1-1

Dnia 2022-11-06 15:15 na obiekcie sportowym Reale Arena odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 13 pomiędzy Real Sociedad a Valencia.

Po pierwszej połowie spotkania między Real Sociedad i Valencia wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Hugo Guillamón 10' 1-0 Samuel Lino 25' 1-1 Hugo Guillamón

Żółte kartki Real Sociedad: Diego Rico 8' Martín Zubimendi 90'

Żółte kartki Valencia:

Czerwone kartki Real Sociedad: Aritz Elustondo 17'

Czerwone kartki Valencia:

Główny arbiter spotkania - José Luis Munuera Montero, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Real Sociedad stawi czoła Sevilla, następne spotkania z drużynami Cazalegas oraz Osasuna. Kolejno natomiast Valencia z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal oraz Cadiz.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak między innymi Diego Rico systematycznie sprawiają wyborowym sympatykom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zdarzają się widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki między drużynami ligowymi bywają zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, że mecze nie są interesujące. Zachęcamy każdego fana, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich ioglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich popularnych drużyn jak Real Sociedad i Valencia w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Reale Arena.