Na stadionie Coliseum Alfonso Pérez odbył się mecz między Getafe i Real Sociedad - 2-1

Pierwsza połowa meczu między Getafe i Real Sociedad zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-09-11 16:30 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Getafe i Real Sociedad.

Gole strzelali: E. Ünal 45' 1-0 Carles Aleñá 48' 2-0 E. Ünal Brais Méndez 50' 2-1 M. Cho

Żółte kartki Getafe: Carles Aleñá 41' Juan Iglesias 56' Damián Suárez 86' Domingos Duarte 90'

Żółte kartki Real Sociedad: Andoni Gorosabel 74'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Główny arbiter spotkania - Juan Luis Pulido Santana, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Getafe zmierzy się już z Osasuna, następne spotkania z drużynami Valladolid i Real Madrid. Kolejno natomiast Real Sociedad zmierzy się z Omonia Nicosia. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Girona.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi poczynania, które startują w lidze La Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Carles Aleñá Andoni Gorosabel częstokroć zagwarantowały kapitalnym miłośnikom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Potyczki między graczami ligowymi okazują się bardzo zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, iż mecze przynudzają. Zdarzają się bezwzględne faule, zapadające w pamięć asysty i bramki, które gwarantują niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych iśledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Getafe i Real Sociedad i ich udział w La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.