Na obiekcie Reale Arena dnia 2022-09-18 16:30 miał miejsce mecz Real Sociedad kontra Espanyol: wynik końcowy 2-1

Real Sociedad kontra Espanyol, wynik końcowy 2-1. W dniu 2022-09-18 16:30 na obiekcie sportowym Reale Arena odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 6. Zmierzyły się Real Sociedad oraz Espanyol.

Pierwsza część spotkania między Real Sociedad i Espanyol zakończyła się 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: A. Sørloth 17' 1-0 T. Kubo Edu Expósito 19' 1-1 Darder Brais Méndez 29' 2-1 Mikel Merino

Żółte kartki Real Sociedad: Brais Méndez 82' Aritz Elustondo 83' Alexander Sørloth 88'

Żółte kartki Espanyol:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Espanyol:

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro Grande, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Real Sociedad stanie naprzeciw Girona, następne spotkania z drużynami Sheriff Tiraspol oraz Villarreal. Kolejno natomiast Espanyol podejmie Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz oraz Valladolid.

Oddani kibice piłki nożnej z entuzjazmem śledzą bardzo interesujące poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Brais Méndez nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy książkowe bramki i asysty, ostre faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między piłkarzami okazują się bardzo zażarte, nie często okazuje się koniec końców, że są to mecze statyczne. Z tego powodu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Real Sociedad i Espanyol i ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Reale Arena.