Dnia 2022-05-06 19:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Levante oraz Real Sociedad zakończone wynikiem 2-1

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Levante i Real Sociedad wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-05-06 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Ciudad de Valencia rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 35. Zmierzyły się Levante oraz Real Sociedad.

Gole strzelali: Miramón 53' 1-0 Campaña David Silva 66' 1-1 Gorosabel Melero 90' 2-1

Żółte kartki Levante: Róber Pier 52' Sergio Postigo 89'

Żółte kartki Real Sociedad: Alexander Isak 38' Diego Rico 87' Robin Le Normand 89'

Czerwone kartki Levante:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Główny arbiter meczu to Javier Alberola Rojas, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Levante stawi czoła Real Madrid, następne spotkania z drużynami Alaves oraz Rayo Vallecano. Kolejno natomiast Real Sociedad z Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal oraz Atletico Madrid.

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą ciekawe starcia, które odbywają się w lidze La Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Róber Pier Alexander Isak raz za razem serwują kapitalnym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że są to potyczki drętwe. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać mecze piłkarskie ligi La Liga oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Levante i Real Sociedad jak ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Estadio Ciudad de Valencia.