Dnia 2022-05-12 17:00 odbył się mecz Real Sociedad kontra Cadiz - 3-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Real Sociedad oraz Cadiz zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-05-12 17:00 na stadionie Reale Arena rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 36 pomiędzy Real Sociedad a Cadiz.

Gole strzelali: A. Sørloth 19' 1-0 David Silva A. Januzaj 53' 2-0 Portu 90' 3-0

Żółte kartki Real Sociedad: Rafinha Alcântara 60' David Silva 63' Igor Zubeldia 66' Portu 90'

Żółte kartki Cadiz: José Mari 4' Rubén Alcaraz 82'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Cadiz:

Główny arbiter spotkania to Juan Martinez Munuera, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Real Sociedad zmierzy się już z Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Alaves i natomiast Cadiz z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani z zapałem śledzą poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Rafinha Alcântara José Mari nieraz zaserwowały swoim fanom emocje z najwyższej półki. Wielokrotnie natrafiamy na nieczyste faule, wyjątkowe asysty czy bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami są niezwykle zajadłe, rzadko okazuje się, że potyczki nie są interesujące. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych,przeglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Real Sociedad oraz Cadiz w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Reale Arena.