Na stadionie Coliseum Alfonso Pérez dnia 2021-10-03 16:30 miało miejsce spotkanie Getafe vs Real Sociedad zakończone wynikiem 1-1

Dnia 2021-10-03 16:30 na obiekcie sportowym Coliseum Alfonso Pérez rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 8 pomiędzy Getafe a Real Sociedad.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Getafe i Real Sociedad wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Sandro Ramírez 40' 1-0 Carles Aleñá Mikel Oyarzabal 68' 1-1 Gorosabel

Żółte kartki Getafe: Djené 37' David Soria 66' Carles Aleñá 72' Enes Ünal 86'

Żółte kartki Real Sociedad: Mikel Merino 43' Andoni Gorosabel 74'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Główny sędzia spotkania to Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Getafe zmierzy się już z Levante, następne spotkania z drużynami Celta Vigo oraz Granada CF natomiast Real Sociedad zmierzy się z Mallorca. Następne mecze zagra z drużynami Sturm Graz oraz Atletico Madrid.

Kibice z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo ciekawe potyczki w lidze La Liga. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Djené Mikel Merino raz za razem sprawiają własnym fanom wiele przeżyć. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami okazują się nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to mecze statyczne. Trafiamy na idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi La Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Getafe i Real Sociedad w lidze La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.