Spotkanie Sevilla - Real Sociedad, wynik końcowy 0-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Sevilla a Real Sociedad wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2022-03-20 17:30 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 29 pomiędzy Sevilla a Real Sociedad.

Gole strzelali:

Żółte kartki Sevilla:

Żółte kartki Real Sociedad: Joseba Zaldúa 32' Adnan Januzaj 82' Andoni Gorosabel 89'

Czerwone kartki Sevilla:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Sędzią głównym tego spotkania był Cesar Soto Grado, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sevilla stanie naprzeciw Barcelona, następne spotkania z drużynami Granada CF i Real Madrid a Real Sociedad podejmie Espanyol. Następne mecze zagra z drużynami Elche i Real Betis.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice z zaangażowaniem śledzą interesujące poczynania w lidze La Liga. Interesujące futbolowe zespoły i zawodnicy jak Joseba Zaldúa często zaserwowały wspaniałym sympatykom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty i bramki, brutalne faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zagorzałe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to potyczki nudne. Zachęcamy każdego kibica, żeby oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Sevilla i Real Sociedad i ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Estadio Ramón Sánchez Pizjuán.