Real Sociedad kontra Alaves, wynik spotkania: 1-0

Real Sociedad kontra Alaves 1-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Real Sociedad i Alaves wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-03-13 17:30 na obiekcie sportowym Reale Arena rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Real Sociedad oraz Alaves.

Gole strzelali: Martín Zubimendi 70' 1-0 Mikel Oyarzabal

Żółte kartki Real Sociedad: Asier Illarramendi 21'

Żółte kartki Alaves: Víctor Laguardia 27'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Alaves:

Główny arbiter spotkania to Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Real Sociedad zmierzy się już z Sevilla, następne spotkania z drużynami Espanyol oraz Elche natomiast Alaves z Granada CF. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid oraz Osasuna.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi interesujące poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak Asier Illarramendi Víctor Laguardia nieustannie gwarantują fantastycznym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite zmagania między drużynami futbolowymi okazują się nader nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to potyczki nie warte uwagi. Regularnie obserwujemy brutalne sytuacje na faul, idealnie wyliczone bramki oraz asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Real Sociedad i Alaves oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Reale Arena.