Dnia 2023-04-22 16:30 miał miejsce mecz pomiędzy Real Sociedad oraz Rayo Vallecano: 2-1

Real Sociedad - Rayo Vallecano, wynik 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Real Sociedad a Rayo Vallecano wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-04-22 16:30 na stadionie Reale Arena rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Real Sociedad oraz Rayo Vallecano.

Gole strzelali: Isi Palazón 57' 0-1 A. Sørloth 59' 1-1 Aihen Muñoz F. Lejeune 81' 2-1

Żółte kartki Real Sociedad: Aihen Muñoz 90'

Żółte kartki Rayo Vallecano: Óscar Valentín 68' Santi Comesaña 72'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Główny sędzia spotkania to Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Real Sociedad stawi czoła Real Betis, następne spotkania z drużynami Osasuna oraz Real Madrid. Kolejno natomiast Rayo Vallecano zmierzy się z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Elche oraz Valladolid.

Mnóstwo kibiców śledzi interesujące starcia, które startują w lidze La Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Aihen Muñoz Óscar Valentín wielokrotnie zapewniają fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na nieczyste faule, idealnie wyliczone bramki i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami z ligi są nader bezkompromisowe, rzadko okazuje się, iż widowiska przynudzają. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Real Sociedad i Rayo Vallecano i ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Reale Arena.