Spotkanie Rayo Vallecano vs Real Sociedad zakończone wynikiem 0-2

Dnia 2023-01-21 13:00 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki Regular Season - 18. Zmierzyły się ze sobą Rayo Vallecano oraz Real Sociedad.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Rayo Vallecano a Real Sociedad wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

 

Gole strzelali: A. Sørloth 15' 0-1 David Silva Barrenetxea 36' 0-2 Elustondo

Żółte kartki Rayo Vallecano:

Żółte kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Główny arbiter spotkania to Antonio Mateu Lahoz, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Rayo Vallecano zmierzy się już z Villarreal, następne spotkania z drużynami Almeria oraz Getafe natomiast Real Sociedad zmierzy się z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid oraz Valladolid.

Liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące potyczki w lidze La Liga. Mocne drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak często zapewniają kapitalnym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami są nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, że są to widowiska nużące. Trafiamy na ostre faule, widowiskowe gole czy asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Dlatego też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi La Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Rayo Vallecano oraz Real Sociedad z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Estadio de Vallecas.