Espanyol vs Real Sociedad, wynik meczu 2-3

Espanyol vs Real Sociedad 2-3.

Pierwsza połowa spotkania między Espanyol a Real Sociedad zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Dnia 2023-02-13 20:00 na stadionie RCDE Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 21 pomiędzy Espanyol a Real Sociedad.

Gole strzelali: T. Kubo 23' 0-1 A. Sørloth 51' 0-2 Mikel Oyarzabal L. Cabrera 63' 0-3 Darder 74' 1-3 Brian Oliván 87' 2-3 José Carlos Lazo

Żółte kartki Espanyol: Óscar Gil 18' Martin Braithwaite 57' Leandro Cabrera 80' Leandro Cabrera 90'

Żółte kartki Real Sociedad: Carlos Fernández 90'

Czerwone kartki Espanyol: Leandro Cabrera 90'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Espanyol stanie naprzeciw Mallorca, następne spotkania z drużynami Valladolid i Real Madrid natomiast Real Sociedad z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz i Mallorca.

Oddani kibice futbolu z entuzjazmem śledzą poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi Óscar Gil Carlos Fernández stale sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Walki między graczami z ligi bywają zagorzałe, nie często okazuje się, że widowiska nudzą fana. Wielokrotnie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, przepiękne bramki czy asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Espanyol oraz Real Sociedad i ich udział w La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak RCDE Stadium.