Mecz Valladolid vs Real Sociedad, wynik końcowy 1-0

Valladolid vs Real Sociedad zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Valladolid a Real Sociedad wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-10-22 14:15 na obiekcie sportowym Estadio Municipal José Zorrilla rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 11 pomiędzy Valladolid a Real Sociedad.

Gole strzelali: Sergio León 16' 1-0 Monchu

Żółte kartki Valladolid: Javi Sánchez 6' Óscar Plano 51'

Żółte kartki Real Sociedad: Martín Zubimendi 27' Robert Navarro 46' Brais Méndez 60'

Czerwone kartki Valladolid:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Główny sędzia meczu - Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Valladolid stawi czoła Osasuna, następne spotkania z drużynami Elche i Athletic Club. Kolejno natomiast Real Sociedad z Omonia Nicosia. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis i Manchester United.

Liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi poczynania w lidze La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze jak Javi Sánchez Martín Zubimendi wielokrotnie zaserwowały wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są zaciekłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że są to mecze nie warte uwagi. Trafiamy na wspaniałe gole i asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonej kartki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Valladolid i Real Sociedad jak ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Estadio Municipal José Zorrilla.