Na stadionie Reale Arena dnia 2022-04-15 19:00 odbyło się spotkanie Real Sociedad - Real Betis zakończone wynikiem 0-0

Real Sociedad - Real Betis wynik 0-0.

Pierwsza połowa meczu między Real Sociedad a Real Betis zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-04-15 19:00 na obiekcie sportowym Reale Arena rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 32. Zmierzyły się ze sobą Real Sociedad i Real Betis.

Gole strzelali:

Żółte kartki Real Sociedad: Rafinha Alcântara 60' Alexander Sørloth 90' David Silva 90'

Żółte kartki Real Betis: William Carvalho 37' Guido Rodríguez 75' Marc Bartra 90' Claudio Bravo 90'

Czerwone kartki Real Sociedad: David Silva 90'

Czerwone kartki Real Betis:

Sędzią głównym tego spotkania był Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Real Sociedad stawi czoła Barcelona, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano i Levante. Kolejno natomiast Real Betis z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Valencia i Getafe.

Oddani fani śledzą poczynania ligi La Liga. Złożone z utalentowanych napastników oraz obrońców piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Rafinha Alcântara William Carvalho częstokroć zapewniły kapitalnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki między piłkarzami z ligi okazują się zajadłe, nie często bywa, iż spotkania nie są interesujące. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty i gole dodające pikanterii całemu widowisku. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi La Liga i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Real Sociedad oraz Real Betis oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Reale Arena.