Mallorca - Real Sociedad, wynik spotkania: 0-2

Mallorca - Real Sociedad, wynik końcowy 0-2. W dniu 2022-03-02 20:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Mallorca i Real Sociedad.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Mallorca a Real Sociedad wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: David Silva 35' 0-1 Mikel Merino Mikel Merino 62' 0-2

Żółte kartki Mallorca:

Żółte kartki Real Sociedad: Mikel Merino 52' Álex Remiro 75'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Mallorca stanie naprzeciw Real Madrid, następne spotkania z drużynami Espanyol i Getafe. Kolejno natomiast Real Sociedad zmierzy się z Alaves. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla i Espanyol.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą bardzo interesujące potyczki ligi La Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Mikel Merino raz za razem zapewniły wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo pozytywnych emocji. Natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi są zagorzałe, nie często bywa, że są to spotkania mało interesujące. Z tego powodu warto przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Mallorca oraz Real Sociedad w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.