Mecz Valencia - Real Sociedad, wynik 0-0

 

Pierwsza połowa meczu między Valencia oraz Real Sociedad zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-02-06 13:00 na obiekcie sportowym Estadio de Mestalla rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 23 pomiędzy Valencia a Real Sociedad.

Gole strzelali:

Żółte kartki Valencia: Cristhian Mosquera 26' Ilaix Moriba 37' Hugo Guillamón 79' Uroš Račić 89'

Żółte kartki Real Sociedad: Martín Zubimendi 31' Igor Zubeldia 50'

Czerwone kartki Valencia:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Główny sędzia spotkania - Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Valencia stawi czoła Athletic Club, następne spotkania z drużynami Alaves i Barcelona. Kolejno natomiast Real Sociedad zmierzy się z Granada CF. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig i Athletic Club.

Liczna grupa fanów z dużym zapałem śledzi fascynujące potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Liczące się zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak Cristhian Mosquera Martín Zubimendi nieraz zaserwowały wyśmienitym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się książkowe asysty oraz bramki, brutalne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, które zapewniają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Walki między piłkarzami z ligi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to zmagania usypiające. Zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Valencia oraz Real Sociedad w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Estadio de Mestalla.