Spotkanie Real Sociedad - Getafe zakończone wynikiem 0-0

W dniu 2022-01-23 17:30 na obiekcie sportowym Reale Arena odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 22 pomiędzy Real Sociedad a Getafe.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Real Sociedad i Getafe wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Real Sociedad: Igor Zubeldia 51'

Żółte kartki Getafe: Jorge Cuenca 90'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Getafe:

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Luis Munuera Montero, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Real Sociedad zmierzy się już z Real Betis, następne spotkania z drużynami Valencia i Granada CF. Kolejno natomiast Getafe zmierzy się z Levante. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Cadiz.

Kibice z dużym entuzjazmem śledzą ciekawe poczynania w lidze La Liga. Utalentowane futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak Igor Zubeldia Jorge Cuenca niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym kibicom emocje sięgające zenitu. Często zdarzają się brutalne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, idealnie wyliczone asysty oraz bramki dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają nader zagorzałe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to widowiska usypiające. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Real Sociedad i Getafe jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Reale Arena.