Real Sociedad vs Mallorca, wynik spotkania: 1-0

Real Sociedad vs Mallorca 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Real Sociedad oraz Mallorca zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-10-16 19:00 na stadionie Reale Arena odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Real Sociedad i Mallorca.

Gole strzelali: Julen Lobete 90' 1-0 Martín Zubimendi

Żółte kartki Real Sociedad: Aihen Muñoz 14' Aihen Muñoz 45' Portu 45'

Żółte kartki Mallorca: Rodrigo Battaglia 42' Ángel Rodríguez 45' Dani Rodriguez 85'

Czerwone kartki Real Sociedad: Aihen Muñoz 45'

Czerwone kartki Mallorca:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Real Sociedad stanie naprzeciw Sturm Graz, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i Celta Vigo. Kolejno natomiast Mallorca zmierzy się z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla i Cadiz.

Dzisiaj wielu fanów futbolu śledzi niezwykle fascynujące potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Składające się z utalentowanych obrońców oraz napastników zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Aihen Muñoz Rodrigo Battaglia niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Interesujące walki między zawodnikami okazują się bardzo zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, że widowiska nudzą kibica. Trafiamy na bezlitosne faule zakończone czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii asysty czy gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi La Liga i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Real Sociedad oraz Mallorca z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Reale Arena.