Mecz pomiędzy Cadiz i Real Sociedad zakończony wynikiem 0-2 na obiekcie Estadio Nuevo Mirandilla

Cadiz - Real Sociedad 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Cadiz i Real Sociedad wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2021-09-12 16:30 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Mirandilla rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Primera Division kolejki 4 pomiędzy Cadiz a Real Sociedad.

Gole strzelali: M. Oyarzabal 71' 0-1 A. Elustondo M. Oyarzabal 84' 0-2

Żółte kartki Cadiz: A. Negredo 17' A. Espino 42' J. Cala 55' J. Cala 83'

Żółte kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Cadiz: J. Cala 83'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muniz Ruiz, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Cadiz stawi czoła Celta Vigo, następne spotkania z drużynami Barcelona i Rayo Vallecano a Real Sociedad podejmie PSV Eindhoven. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla i Granada CF.

Bardzo często wielu kibiców śledzi starcia, które dotyczą ligi Primera Division. Fascynujące zespoły futbolowe i zawodnicy jak A. Negredo częstokroć zagwarantowały kapitalnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje z faulem dodające smaczku całemu widowisku. Interesujące zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi bywają nader zażarte, bardzo rzadko zdarza się, że są to zmagania nużące. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska sportowe ligi Primera Division i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Cadiz i Real Sociedad w lidze Primera Division gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Estadio Nuevo Mirandilla.